September
 
Item Details
<-- Back Print 

Astra Barking Mad Crocodile Rock
Mary Coleman* James Richardson* Scott Harris*
Steve Evans** Linda Lindquist-Bishop Alex Geremia*
Terre Layton Krissy Loewenthal Tim Harris
Elin Graham Tim Lidgard Charlie Furey
Jared Lathrop Steve Inman John Dolan
Kevin Wasbauer Tony Rankin Julie Wilkinson
William Furry Terry Hutchinson Vince Brun
Howie Shiebler Dave Scott Austin Herlihy
Alan Cahill James Baxter Bill Hardesty
Sylvain Barrielle Morgan Trubovich Kyle Kandt
Evolution Flash Gordon 4 Groovederci
Richard Perini* Helmut Jahn* Deneen Demourkas*
Peter Ryan** Evan Jahn John Demourkas*
Tristan Eldershaw Gordon Beckman John Rushing
Chris Cook David Anthes Mo Hart
Matt Drake Mark Snyder Ben Beer
Curtis Florence John Bertrand Stu Bannatyne
Steve Flam Billy Warterfield Kevin Miller
Hamish Pepper David Gerber Keith Kilpatrick
Darren Jones Jason Rhodes Laurent Pages
Bruce Clark    
Heartbreaker Joe Fly Kokomo
Bob Hughes* Giovanni Maspero* Lang Walker*
Trish Screen Giuseppe Cojana Sue Walker
Kate Sheahan Giovanni Mascetti Jane Clark
Alison Rowe Federico Buscaglia Andrew Hutchinson
Judd Chamberlain Giorgio Tortarolo Ben Jones
Chris Carroll Andrew Felci Mark Walsh
Andy Horton Luca Santella Richard Allanson
Christian Kamp Luis Doreste John Flannery
David Flynn Espen Stokelan Grant Spanhake
Michael Arnhild Federico Michetti Adrian Finglas
Le Renard Mascalzone Latino Mean Machine
Steve Phillips* Vincenzo Onorato* Peter de Ridder*
Simon Cunnington** Matteo Savelli Sander van der Borch
Zach Maxam Francesco Aversano Rutger van Eeuwijk
Tony Powell Carlo Ciribi Bram van Hooijdonk
Michael Slinn Massimo Paolacci Eduard van Lierde
Maxine Prevatt Adriano Figone Dennis Goethals 
Mark Reynolds Adrian Stead Ray Davies
Willem van Waay Flavio Favini Jonathan Swain
Chris Hosking Davide Scarpa Jon Gundersen
Rich Bowen Andrea Ballico Matt Reynolds
Nerone Norwegian Steam Pegasus
Antonio Sodo Migliori* Eivind Astrup* Philippe Kahn*
Massimo Mezzaroma Trond Sollie-Saether** Scott Sellers**
Marco Carpinello Ivar Andreas Monefeldt Eric Dorman
Giulio Scarselli Fredrik Prydz Brian Janney
Simon Cardinale Nils Nordenstrom John Hayes
Cesare Bozzetti Arve Roaas Morgan Larson
Vasco Vascotto Herman Horn Johannessen Mark Christensen
Massimo Bortoletto Sjur Klafstad Matthew Mitchell
Maciel Cicchetti Lasse Berthelsen Richard Clarke
Alberto Barovier    
Pendragon V Peregrine Piranha
John MacLaurin* David Thomson* David Voss*
Bob Little** Chris Redman** Gordon Palmer
Eric Chowanski Matt McDonough Steve Potter
Barry Demak Steve Hunt Dan Shine
Thomas O'Conor Mark Surber Marty Atwell
Kimo Worthington Brian Ledbetter Jeff Patoff
Matt Smith Mark Brink Dawn McIntosh
Tom Burnham Jason McShane Doug McIntosh
Alan McGlashan Erik Bentzen Todd Downey
Riot Samba Pa Ti Shadow
Marc Ewing* John Kilroy, Jr. * Peter Stoneberg*
Scott Martin** Justin Smart** Gary Sadamori**
Dan Ewing Oliver Davis Chris Perkins
Ira Conn Jeff Reynolds Will Graves
Richard Cameron Jim Barton Carl Barkow
Nat Spencer Paul Cayard Hal "Skip"McCormack
Ed Baird Eric Arndt Peter Isler
Jeff Brock Dan Fong Brett Jones
Rob Myles Jeff Madrigali Nick Crabtree
Chuck Brown    
Sled Slingshot Sotto Voce
Kenichi Nakamura** Chuck Parrish* Arien van Vemde*
Hideki Wakayama John Bonds** Arend van Bergeijk
Toshiki Shibata  Alan Nakanishi Stefan Marechal
Shigenobu Sago Tom Ducharme Michiel Sluyters
Yuzo Yamashita Darren Ward Bryan Keeshen
Keiko Yamakawa Genevieve Robson Jens Christensen
Tony Rey Dee Smith Arnold Tas
Toshiro Honda Wally Cross Marco Constant
Hartwell Jordan Mikkel Rossberg Gerdjan Poortman
Tatsuya Wakinaga Matt Ciesicki  
Struntje Light Temptress Twins 2
Wolfgang Schaefer* Alan Field* Erik Maris*
Angela Schaefer David Oborn Jean Francois Cutugno
Marc Daub Dave Ridley Christophe Alzieu
Oliver Ziems Les Walker Benjamin Enon
Carl Brennan J. Brad Nichol Gregory Dhonner
Martin Urry Rick Merriman Bruno Jeanjean
Hans Wallen Craig Guthrie Francois Brenac
Stuart Smith Tony Stuart Thierry Fouchier
Mike Mottl Mark Callahan Jean Sebastien Ponce
Paul Anderson   Christian Tiggeler
Warpath TWT Virago
Fred Howe* Marco Rodolfi* Stuart Townsend *
Steve Howe* Marco Di Natale ** Marrgwen Townsend *
Kevin Kelble Matteo Auguadro Thomas Roop **
Paul Savoie Bruno Cioli Kyle Vowels 
Theresa Dirocco Andrea Vigoni Brock Callen
Chuck Wilk Francesco Di Caprio Andy Nicholson
John Cutler Daniele Cassinari Chris Larson
Per Andersenn Giorgio Passarella Chris Main
David Armitage Massimo Borghi Jon Ziskind
Greg Gendell  Tiziano Nava Shane Vowels 
Nitemare
Tom Neill  * Black = Group 1
Mark Foster * Blue - Group 2
Tony Bowman Red = Group 3
John Stanley BOLD = Tactician
Gary Sowden * = Owner
Rick Lavery ** = Relief Helmsman
Tim Corkell
Brad Magosky
Pat Considine

Site Scripts
Hide Click to Edits:
FED Scripts
CWS & Content Load